Szepesváry László – Igazgató, Matematika, Fizika
Ostorics Júlia – Igazgatóhelyettes, Angol nyelv
Szentes János – Igazgatóhelyettes, Testnevelés
Ágoston Éva – Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv
Asztalos Teodóra Krisztina – Matematika, Informatika
Balla Réka – Magyar nyelv és irodalom
Dr. Balog Edit Otilia – Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv
Balogh Andrea – Angol nyelv
Dr. Baranyi Beatrix – Magyar nyelv és irodalon, Történelem, Francia nyelv
Berecz Andrea – Magyar nyelv és irodalom, Történelem
Berta András – Földrajz, Történelem, Állampolgári ismeretek
Bori Márta – Matematika, Fizika
Boros Orsolya – Biológia, Kémia
Buda Tibor – Testnevelés
Csernus Anna – Angol nyelv, Spanyol nyelv
Csikós Judit – Német nyelv, Mozgóképkultúra és médiaismeret
Dudásné Somodji Mónika – Angol nyelv, Német nyelv
Falnagy Ágnes – Angol nyelv, Olasz nyelv
Frontóné Szigeti Zsuzsanna – Biológia, Kémia
Gáspár Brigitta – Német nyelv
Gellén Gabriella – Matematika
Handbauerné Kishonti Emília – Matematika, Fizika
Hankó Lászlóné – Matematika, Fizika
Himber Katalin – Biológia, Kémia
Kapitány-Völgyes Dorottya – Német nyelv
Kiss Anikó – Magyar nyelv és irodalom, Francia nyelv
Kovács Csaba – Matematika, Fizika
Magyar Ildikó – Testnevelés
Márton-Takács Mária – Spanyol nyelv
Matejka-Bodnár Anikó – Olasz nyelv, Spanyol nyelv
Müller Anna Mária – Matematika, Kémia
Nagy Csongor – Földrajz, Fizika
Németh-Bihari Rita – Ének, Énekkar
Neugebauer György – Matematika, Fizika, Informatika
P. Szabó Melinda – Könyvtáros
Palincsák Georgina – Angol, Magyar nyelv és irodalom
Pej Zsuzsanna – Matematika, Informatika
Percze Annamária – Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv
Pusztai Ágnes – Magyar nyelv és irodalom, Történelem
Shopland Kevin – Angol nyelv
Szabó Mónika – Angol nyelv
Szakonyiné Cseri Bogáta – Történelem, Etika, Állampolgári ismeretek
Szalai Veronika – Német nyelv
Szász Regina – Vizuális kultúra
Szászfai-Földes Dóra – Matematika Fizika
Széplakiné Kocsis Éva – Angol nyelv
Szocsák Gábor – Testnevelés
Szuetta Judit – Matematika, Informatika
Tasi Irén Adél – Biológia
Udvardi Imre – Matematika, Fizika
Vasváriné Vida Mária – Matematika
Végvári Veronika – Angol nyelv, Francia nyelv
Winkler Ágnes – Magyar nyelv és irodalom, Történelem
Zsitnyánszki Réka – Matematika, Informatika
Zsuk Patrik – Magyar nyelv és irodalom, Történelem, Állampolgári ismeretek
Oktatást segítő munkatársak:
Pálinkásné Litovszky Erzsébet – Iskolatitkár
Szigeti Erika – Iskolatitkár
Horváth Katalin – Gazdasági ügyintéző, laboráns
Buda Klaudia – Iskolapszichológus
Rapainé Gábeli Katalin – Fejlesztőpedagógus
Széll Tamara – Pedagógia asszisztens, DÖK vezető
Zobory György – Rendszergazda
Mezei B. Bendegúz – Rendszergazda