Menü Bezárás

A vándorkupa új tulajdonosai

Az, hogy a Könyves 7-8. évfolyamosainak járó sport-vándorkupa új tulajdonosokhoz kerül idén, nem lehetett kérdés, mivel 2022 bajnokai (a mostani 9. C) kiöregedtek a korcsoportból. Így idén izgalmas kérdés volt, melyik osztály őrízheti egy tanéven át a kupát szeptembertől.

Az idei versenyben kosárlabdában, röplabdában és fociban mérte össze tudását a 4 legifjabb osztály. Az izgalmas körbeverések miatt az utolsó pillanatig eldöntetlen volt a kérdés.

A versengésből végül a 7. D osztály került ki győztesként, két I. helyezéssel (foci és rölabda) és egy III. helyezéssel (kosárlabda).

A győztes csapat tagia voltak: Erdős István; Fani Marco; Farkas Márton; Gombos Ádám; Horváth Kata; Horváth Zoltán; Kliment Anna; Kling Dóra; Nemeskéri Donát; Pálinszki Szófia; Pásztor Dániel; Polgár Panna; Previák Ákos; Sopsits-Kovács Botond; Szabó Mátyás és Szöllősy Réka.

Gratulálunk ugyanakkor a 7. C kosárlabdában győztes (és a kupaküzdelmekben II. helyezett) csapatának is:

Bajusz Rozinának, Bohák Gerely Bendegúznak, Horváth Áronnak, Kőszegi Máténak, Melhem Matéonak és Tesbér Boldizsárnak.

A kupa most egy évig a 7. D-nél lakik, de szeptembertől újra kezdődik a küzdelem.

Vajon jövő év júniusában továbbköltözik-e?