Menü Bezárás

Games in English a Könyvesben

December 10-én második alkalommal rendeztük meg a Games in English elnevezásű versenyt a Gimnázium Díszteremében. Ötvenöt diákunk, azaz tizenöt 3 fős csapat és tíz javító diák vett részt a versenyen. 
A feladatok az angolszász kultúra világáról szóltak: érdekes tények, műveltségi kérdések és logikai kihívások tették próbára a csapatokat. A vetélkedő végig jó hangulatban telt, sok nevetéssel, jó csapatmunkával: egy igazi könyveses közösségi esemény volt. A verseny után – a karácsonyi időszak hangulatában- szaloncukorral pótoltuk a befektetett energiát.

A Díszterem a verseny idején

5 nyertes csapatunk csokoládéjutalomban is részesült – gratulálunk nekik!
Nyertes csapataink:

Queens 128 pont:
Csapattagok (10. D): Bagi Luca, Kliment Anna, Polgár Panna 

Made of Iron 116 pont
Csapattagok (9. D): Farkas Levente, Laboda Bence, Tabasov Maxim

Csapatnév 107 pont
Csapattagok (9. D): Hutás Levente, Jándi Dalma, Nagypál Noel

Bitó Trió 100 pont
Csapattagok (10. B): Lantos Balázs, Lantos Lili, Wald Szabolcs

Fearless 93 pont
Csapattagok (9. C): Dröszler Viktória, Lazarev Szófia, Szőke Alíz

Február 18-án, szerdán 15 órától ugyancsak a Díszteremben rendezzük meg a VI.,  kerületi középiskolásoknak szóló angolnyelvű kulturális versenyünket, a Fun Games in English-t, amelyen iskolánk diákjai ezúttal javítóként vesznek majd részt.

(További fényképek itt: https://drive.google.com/drive/folders/1P5NcG9RZUGUimezjYYa7Evy4kggorTqV?usp=sharing)

Az angol munkaközösség nevében Dudás Mónika