Mint minden évben, idén is rajzpályázatot hirdettünk a Fenntarthatósági témahét keretében.
Ezen a tavaszon a pályázat tematikája a május 10-én ünnepelt „Madarak és fák napját” választotta az ökológia munkacsoport.

Érdekesség, hogy ennek a napnak a közvetlen előzménye a „mezőgazdaságra hasznos madarak” védelme érdekében 1902-ben kötött párizsi egyezmény, mely után Chernel István ornitológus megszervezte az első alkalmat.
Az alábbi sikerek születtek:
7. évfolyam:
Le Minh Giang, 7. C
Batári Zsófia Anna, 7. D
Vas Rea Lili, 7. D

8. évfolyam:
Kozma Gréta, 8. C
Kocsis Viktória, 8. C
Varga Huba, 8. D

9. évfolyam:
Gergely Bernadett, 9. B
Zsingor Bianka, 9. D
Janik Noémi, 9. B

10. évfolyam:
Czirkelbach Petra, 10. C
Baróczi Enikő, 10. A
Puskás Panna, 10. B

A helyezettek igazgatói dicséretben is részesültek magas színvonalú munkájuk elismeréseként.
Mindenkinek gratulálunk és további örömteli alkotást kívánunk:
Tasi Irén Adél, biológia szaktanár és Szász Regina, vizuális kultúra szaktanár
(A bejegyzésben az első helyezettek képei láthatók. A további képek megtekinthetők itt: https://drive.google.com/drive/folders/1GwyIHnAH7_TGj9DYOHZpBpCMT2ELN90S?usp=sharing)
